Ünlülerin sosyal medya ile imtihanı

1
ŞÜKRAN OVALI

İnsanların iyi veya kötü yorumları beni ilgilendirmiyor doğrusu. Herkes kendisi için doğru olan ne ise onu yapsın.
2

ÇAĞLA ŞIKEL

Açıkçası başkalarının hakkımda attıkları güzel yorumlarla ilgileniyorum. Hoşuma gidiyor. Mutsuz insanların yaptığı olumsuz, hadsiz eleştiriler ise umurumda değil. Onlara kulak asıp hesaplarımı kapatmam.
3

GÖZDE TÜRKPENÇE

Hesaplarımı kapatmayı düşünmem. Takipçilerimle iletişim halinde olmayı seviyorum. Yorumlarım da açık çünkü insan çoğu zaman kendisine dışardan bakamayabiliyor. İyi yorumlar da kötü yorumlar da gelebilir.
4

BURCU KARA

Hepimiz “yetti” noktasına geliyoruz. Haddini bilmeden her şeyi bildiğini sanan çok insan var. Karşında olmadıkları için her şeyi yapmaya cesaret edebiliyorlar.
5

TÜLİN ŞAHİN

Ben Instagram’ı çok yoğun kullanıyorum ve açıkçası eğleniyorum. Önemli olan paylaştığım fotoğraf ve videoyu benim beğeniyor olmam. Sosyal medyayı kapatmayı da hiç düşünmedim.
6

ASENA ATALAY

Sosyal medyada yaşamıyorum. Çok geç girdim, sıkılıp kapattığım da oluyor. Ne övgüye ne de sövgüye çok takılmak lazım. Hayat bunlara takılıp can sıkmak için fazla kısa…
7

BURCU ESMERSOY

Gelen yorumlar yüzünden hesaplarımı kapatacağımı sanmıyorum; demirden korksak trene binmezdik.
8

BURCU KIRATLI

Sosyal medya seyirciyle aramızdaki tek iletişim aracı. Bunu kötüye kullanan, ART niyetli insanlar yüzünden sevenlerinden uzaklaşmak doğru değil. Paylaşımları yoruma kapatmak çözüm olabilir.
9

MURAT EVGİN

Sosyal medyayı, takipçilerimle paylaşımlarımız açısından olumlu bulduğum için hesapları kapatmayı düşünmem. Ancak sosyal medyanın da hayat gibi nezih ve insancıl bir yer olmasını dilerim.
10

DOĞA RUTKAY

Göz önünde insanlarız. Sevenimiz kadar sevmeyenimiz de var. Sosyal medyanın gücünü; özel hayata ve şahsa saldırı şansı ve lüksü olarak görmemek gerekir.
11

BAŞAK SAYAN

Sosyal medya hem yararlı hem de tehlikeli. Karşı karşıya gelseniz tek kelime edemeyecek insanlar kim oldukları bilinmediği için istedikleri gibi içlerindeki kötülüğü dökebiliyorlar.
12

SUZAN KARDEŞ

Cem Yılmaz gerçekten üzüldüğü bir şey olmasaydı hesabını kapatmazdı. Belki yine açar. Ben kapatır mıyım? Hayır. Çünkü sosyal medyada olmayı seviyorum. Yaşlanıp evde oturunca gözüm gördüğü kadar eğleneceğim bir mecra olacak.
13

GÖKHAN TÜRKMEN

Bazıları eleştiriyi anlamsız bir noktaya, hakarete vardırıyorlar. O durumda kişi sadece hesapları kapatmayı değil, insanlarla ilişkisini kesmeyi bile düşünüyor.
14

MERVE OFLAZ

Bazı fotoğraflar için yorumları kapatıyorum. Bazı fotoğraflarda gerekli olduğunu düşünüyorum.
15

SONER ARICA

Söylemlerim çarpıtılarak anlaşılıyorsa, kötü yorumlar alıyorsam ben de sosyal medya hesaplarımı kapatırım. Söyle düşünün: Bir arkadaşınız var ve sizi sürekli yanlış anlıyor. O insanla arkadaşlığınızı devam ettirir misiniz?
16

17

AKASYA ASILTÜRKMEN

İnsanlar akıllarına ne gelirse yazıyor. Benim için sosyal medya hayatımın bir parçası. Tıpkı sahne gibi kendimi ifade ettiğim bir platform. Hatta tatmin aracı. Allah’tan artık filtreler var. Bazı uygulamalar sayesinde kendimizi argo kelimelerden, sözlü şiddetten koruyabiliyoruz.
18

PETEK DİNÇÖZ

Hayır, ben sosyal medya hesaplarımı kapatmam. Cem Yılmaz’ın kendi kararıdır.
19

AYDIN KURTOĞLU

Beni takip eden sevenlerime katıldığım programlarımı, konserlerimi sosyal medya üzerinden haber veriyorum. Sosyal medyanın gücü doğru kullanıldığı takdirde çok önemli bence.

http://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/unlulerin-sosyal-medya-ile-imtihani-olmali-mi-olmamali-mi,sEoqRxo0iECok4tHL-G5ow


About this entry